download datoteka:

Prava i obaveze članova

Prava članova

Učlanjenjem u Klub članovi stječu pravo na iskaznicu Kluba. Uz predočenje članske iskaznice članovi imaju sljedeće popuste:

- izrada fotografija - Foto studio centar, Ilica 34
- izrada fotografija - Foto Badrov, sve poslovnice
- izrada fotografija - Digital EFKE, Hondlova 2
- kupovina fotografske opreme - Pentax - tvrtka Neo orbis
- kupovina fotografske opreme - Canon - tvrtka KSU
- kupovina fotografske opreme - Tamron, Olympus i Nikon - tvrtka Bratulić
- kupovina fotografskih baterija - Eneloop - tvrtka Neo orbis
- kupovina razne fotografske opreme (stativi, torbe i ostali pribor) - tvrtke Neo Orbis i Bratulić.
- izrada web stranica preko servisa Foto mreža.
- kupovina u trgovini Prizma, popust iznosi od 5 - 15% ovisno o tipu proizvoda.
- izradu fotografija u trgovini Studio Škljoc koji se nalazi u podrumu objekta kroz koji vodi prolaz između Tkalčićeve i Radićeve. Ovisno o količini izrađenih fotografija popust se kreće od 10% na više.

Članovi imaju mogućnost izlaganja u galeriji Fotokluba Zagreb ukoliko Likovna sekcija kluba procijeni da radovi zadovoljavaju kriterije.
Članovi imaju pravo sudjelovati na klupskim izložbama.
Članovi imaju pravo izlagati na međunarodnim izložbama na kojima sudjeluje Klub.
Članovi imaju pravo sudjelovati na izletima i putovanjima koje organizira Klub.

Dan kluba je svaki utorak u tjednu od 19 do 21 sat, članovi Kluba imaju priliku upoznati ostale članove te sa njima porazgovarati o fotografiji, razmijeniti informacije...

Obaveze članova

Prema statutu Fotokluba Zagreb članovi kluba obvezni su:

Kako postati članom

Članom Fotokluba Zagreb postaje se ispunjenjem pristupnice te uplatom članarine koja iznosi:

Pristupnicu možete dobiti u prostorijama Fotokluba ili je downloadati ovdje. Članarina se uplaćuje na račun Kluba: HR95 2360 0001 1015 5956 6 ili osobno na uplatnicu Kluba. Ukoliko se članarina uplaćuje na žiro račun potrebno je fotokopiju potvrde ili potvrdu kao i ispunjenu pristupnicu poslati na adresu kluba: Fotoklub Zagreb, Ilica 29/3, 10 000 Zagreb.