Natječaj - Najkolekcija 2011.

Fotoklub Zagreb objavljuje natječaj za sudjelovanje na klupskoj izložbi fotografija

NAJKOLEKCIJA 2011.

Uvjeti sudjelovanja:

Pravo sudjelovanja imaju samo članovi Fotokluba Zagreb.

1. Tema izložbe je slobodna.
Primiti će se fotografije svih vrsta, stilova i procesa snimanja i obrade, uz uvjet, da nisu izlagane na dosadašnjim izložbama - Najkolekcija.

2. Autori mogu sudjelovati s najviše 2 (dvije) kolekcije s 4 (četiri) crno-bijele ili kolor fotografije, minimalne veličine 20 x 30, a maksimalne veličine 30 x 45 cm.

3. Na poleđini svake fotografije potrebno je napisati istovjetno kao u prijavnici:
- ime i prezime autora,
- redni broj kolekcije i fotografije,
- naziv fotografije,

4. Na priloženoj prijavnici potrebno je napisati tražene podatke i priložiti je uz fotografije.

5. Radovi koji ne odgovaraju navedenim uvjetima neće biti žirirani.

6. Fotografije za izložbu i nagrade odabrati će žiri, u sastavu; Miljenko Marotti, Damir Pildek i Damir Tiljak.

7. Za najuspješnije kolekcije fotografija žiri može dodijeliti
sljedeće nagrade i pohvale:
- jednu prvu nagradu,
- dvije druge nagrade,
- tri treće nagrade
- do tri pohvale

8. Kalendar izložbe:
- prijem radova zaključno do: 15.11.2011.
- žiriranje zaključno do: 18.11.2011.
- otvorenje izložbe: 22.11.2011.

9. Fotografije dostaviti u Klub na adresu: Ilica 29/III, 10000 Zagreb, radnim danom od 9 do 17 sati i utorkom od 19 do 21 sat.

10. Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

11. Izložba će biti otvorena u galeriji Fotokluba Zagreb 22. studenog 2011. u 19:30 sati.

12. Članovi žirija i tajnik izložbe mogu sudjelovati na izložbi izvan konkurencije s jednom kolekcijom fotografija.

13. Odluke žirija biti će objavljene na oglasnoj ploči u klubu i na internet stranici kluba.

Upravni odbor kluba

download datoteka: