Natječaj - Žene snimaju 2012

Natječaj za sudjelovanje na klupskoj izložbi fotografija ŽENE SNIMAJU 2012.

Uvjeti sudjelovanja:

1. Tema izložbe je: slobodna

2. Prihvaćaju se crno/bijele i fotografije u boji svih vrsta, stilova i procesa snimanja i obrade, uz uvjet da nisu izlagane na dosadašnjim izložbama "Žene snimaju".

3. Svaka autorica može sudjelovati s najviše četiri fotografije.

4. Prihvaćaju se fotografije veličine od 10x30 do 30x45 cm.

5. Na poleđini svake fotografije potrebno je napisati istovjetno kao u prijavnici:

-ime i prezime autora
-redni broj fotografije
-naziv fotografije

6.Uz fotografije potrebno je priložiti popunjenu i potpisanu prijavnicu.

7.Radovi koji ne odgovaraju navedenim uvjetima kao i fotografije potpisane sa prednje strane neće biti uzete u konkurenciju.

8.Fotografije za izložbu i nagrade odabrati će žiri

9.Žiri će za najuspješnije fotografije dodijeliti sljedeće nagrade i pohvale: jednu prvu, dvije druge, tri treće i do šest pohvala.

Kalendar izložbe:
- prijem radova do: 28.2.2012.
- žiriranje do: 29.2.2012.
- otvorenje izložbe: 6.3.2012.

10. Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

Članice žirija i tajnica izložbe mogu sudjelovati na izložbi izvan konkurencije s maksimalno dvije fotografije.

Odluke žirija biti će objavljene na oglasnoj ploči u klubu i na internet stranici kluba a nagrađene autorice trebaju dostaviti digitalni oblik svojih radova prema rezultatima žirija.

download datoteka:
prijavnica za natječaj Žene snimaju 2012. (128 KB)