prezentacija nove Olympusove OM-D serije

Poštovani članovi kluba

05.06. u 20h u Foto klubu Zagreb (Ilica 29/III, 10000 Zagreb) održat će se prezentacija nove Olympusove OM-D serije koja se kao i naša PEN serija temelji na Micro Four Thirds standardu. Biti će predstavljen model E-M5 s pripadajućom opremom.

Jedna od brojnih specifičnosti PEN i OM-D fotoaparata je kompatibilnost sa gotovo svim analognim objektivima uz odgovarajući adapter. Imamo adaptere za OM, Nikon F, M42 i Yashica navoj pa ako imate neki od navedenih objektiva svakako ga ponesite i isprobajte.

Uz model E-M5 moći ćete isprobati i sve modele iz PEN serije (E-P3, E-PL3 i E-PM1) kao i širok raspon M.Zuiko Digital objektiva te kompaktni fotoaparat namijenjen najzahtjevnijim model XZ-1.

Dođite i isprobajte Olympusove mirrorless modele koji su izazvali pravu revoluciju na fotografskom tržištu.