Predstavljanje novih modela DSLR fotoaparata Pentax K-5 Mk II i Pentax K-30

Pentax Hrvatska vas poziva u utorak, 11.12. u 19 sati u Foto klub Zagreb, Ilica 29/III na druenje uz predstavljanje novih modela DSLR fotoaparata Pentax K-5 Mk II i Pentax K-30. Uz ove glavne zvijezde večeri, moći ćete isprobati i mirrorless modele Pentax Q i K-01 sa novim akcijskim cijenama i ultrazoom fotić X-5.

Da bi oprema bila potpuna, centar digitalne fotografije Fotozona će predstaviti nove modele Cullmann i Manfrotto stativa, torbi i ruksaka, filtere Kenko, difuzore Gary Fong, omiljene Eneloop baterije s akcijskim cijenama, nove Duracell zamjenske baterije i punjače za DSLR fotoaparate, te svoje dvije jedinstvene usluge: rent-a-foto i posrednik!

Za sve posjetitelje organizirat ćemo blagdansku tombolu s praktičnim foto nagradama!