Natječaj - Žene snimaju 2013

Fotoklub zagreb objavljuje natječaj - Žene snimaju 2013

Uvjeti sudjelovanja:

Pravo sudjelovanja imaju samo članice Fotokluba Zagreb.

1. Tema izložbe je: slobodna

2. Prihvaćaju se crno/bijele i fotografije u boji svih vrsta, stilova i procesa snimanja i obrade, uz uvjet da nisu prijavljivane na dosadašnjim izložbama "Žene snimaju".

3. Svaka autorica može sudjelovati s najviše četiri fotografije.

4. Prihvaćaju se fotografije veličine od 10x30 do 30x45 cm.

5. Prijave za natjecanje primaju se putem obrasca na internetskoj stranici: http://www.fotoklubzagreb.hr/natjecanje/

6. Iste je podatke potrebno upisati u prijavnicu, koju je potrebno priložiti uz predane fotografije. Na poleđini svake fotografije potrebno je napisati, istovjetno kao u prijavnici:
ime i prezime autorice
redni broj fotografije
naziv fotografije

7. Radovi koji ne odgovaraju navedenim uvjetima kao i fotografije potpisane sa prednje strane neće biti uzete u konkurenciju.

8. Fotografije za izložbu i nagrade odabrati će žiri

9. Žiri će za najuspješnije fotografije dodijeliti sljedeće
nagrade i pohvale: jednu prvu, dvije druge, tri treće i do
šest pohvala.

Kalendar izložbe:
‐ prijem radova do: 01.3.2013.
‐ žiriranje do 07.3.2013.
‐ otvorenje izložbe: 12.3.2013.

10. Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

11. Sve nagrađene fotografije treba dostaviti u Fotoklub Zagreb u digitalnom obliku u punoj rezoluciji kako bi bile uvrštene u Zbirku digitalne fotografije, osim ukoliko autorica ne želi da njezine fotografija bude dio zbirke.

Članice žirija i tajnica izložbe mogu sudjelovati na izložbi izvan konkurencije s maksimalno dvije fotografije.

Odluke žirija biti će objavljene na oglasnoj ploči u klubu i na internet stranici kluba, a nagrađene autorice trebaju za potrebe kataloga, elektroničkom poštom dostaviti, na klupsku adresu, digitalni oblik svojih radova do 08.3.2013. do 16.30.

download datoteka:
Prijavnica za natjecanje - Žene snimaju 2013 (128 KB)