Otok i more 2010. - 15. međunarodna izložba umjetničke fotografije

UVJETI IZLAGANJA
1.Pravo sudjelovanja imaju svi fotografi.
2.Svaki autor može sudjelovati s 4 fotografije u crno-bijeloj tehnici i 4 fotografije u bojama.
3.U formatu: JPG do 5000 KB.
4.U fajlu napisati npr.: Zoran PETROVIC Cvijece na prozorcicu. Na vanjskoj strani DVD-a ili CD-a: Ime autora.
5.Kotizacija za sudjelovanje ne plača se.
6.Svaki autor je osobno odgovoran za prikazanu fotografiju i bez ikakve naknade daje ovlaštenje za reprodukciju i objavljivanje.
7.Svakom autoru će se dostaviti katalog.
8.Organizatori će voditi maksimalnu brigu o dostavljenim djelima, ali ne preuzimaju nikakvu odgovornost za eventualni nestanak ili oštećenje bilo koje prirode. DVD ili CD ne vraćamo autoru.
9.Prijem djela i dodjela nagrada izvršiti će se po neopozivoj odluci ocjenjivačkog odbora.
10.Izložba i nagrađivanje odvijat će se u Galeriji "Otok" u Kukljici.
11.Sudjelovanje na 15. međunarodnoj izložbi fotografija Otok i more uključuje potpuno prihvaćanje ovih pravila.
12.Dostava djela na DVD ili CD, oslobođena od svakog troška, mora biti do 31. 5. 2010. na adresu:
FOTO KLUB "KORNAT"
P.P. 5
HR-23271 KUKLJICA
CROATIA

NAGRADE
Za svaku tehniku dodijeliti će se: zlatna, srebrna i brončana plaketa. Ocjenjivački odbor dodijeliti će i diplome prema svom izboru za određenu temu i tehniku.

Zadnji dan prijema radova: 31.5.2010.
Izbor i ocjenjivanje radova: 12.6.2010.
Obavijest o izboru: 19.6.2010.na stranici: http://free-zd.t-com.hr/kornat/

OCJENIVAČKI ODBOR
Marinko Boško
Vladimir Bačić
Branislav Mađerić

Voditelj salona: Ante Jaša, EFIAP, HDLU, ULUPUH

Više detalja u prijavnici.

link: obavijest o izboru nakon 19.6.2010.

download datoteka:
Prijavnica za natjecanje otok i more (80 KB)