predavanje Marka Vrdoljaka 'skrivene tajne Brijuna'

U suradnji s Fotoklubom Zagreb, višestruko nagrađivani hrvatski fotograf i snimatelj Marko Vrdoljak održat će u utorak, 4.2.2014. u 19.30h, predavanje “Skrivene tajne Brijuna”. Svrha je predavanja popularizacija fotografske umjetnosti u Hrvatskoj i otkrivanje tajni ovog predivnoga arhipelaga. Posjetitelji će moći vidjeti niz od dvjestotinjak fotografija koje je Vrdoljak snimao za službenu fotomonografiju, arhiv i film NP Brijuni, među kojima su i rijetko snimane fotografije rezidencijalnih vila, podruma i mnogih tajni ovoga predivnog arhipelaga. Uz predstavljanje fotografskih radionica koje ovo proljeće pokreće na Brijunima, Vrdoljak i Fotoklub Zagreb pozivaju sve na ovo fotografsko druženje i razgovor poslije predavanja.