Prezentacija o izradi web stranica na platformi WordPress.

U utorak 8. travnja u 19:30 sati prezentacija o izradi web stranica za fotografe na platformi WordPress.

WordPress je vrhunska platforma za osobno izdavaštvo, s naglaskom na estetiku, web standarde, i lakoću uporabe. WordPress je istovremeno i besplatan i neprocjenjiv. Jednostavnije rečeno, WordPress koristite kada se želite baviti svojom stranicom, a ne boriti se sa softverom za njezinu izradu.

Prezentaciju će održati naš član Nino Bahranović, a uvod je u tečaj izrade osobnih stranica na kojem ćete moći i u praksi isprobati sve što će biti predstavljeno na predavanju te tako u konačnici izraditi i postaviti svoju web stranicu.