Izložba fotografija u knjižnici Gajnice

Dosadašnji polaznici "Fotonauta" svjedoče da škola ide ukorak sa svim novinama iz svijeta fotografije te stalno obogaćuje svoj program, a njihove fotografije da se škola isplati bez obzira na to bavili se fotografiranjem amaterski ili profesionalno.

Svi oni koji se žele uključiti u školu fotografije ili samo u pojedine tečajeve i radionice mogu potražiti informacije na www.fot-o-grafiti.hr ili poslati mail na tecajevi@fot-o-grafiti.hr.

Na našoj izložbi pokazane su umjetničke fotografije Mateja Baće, Roberta Ballona, Dejana Barića, Emite Blagdan, Gorana Brčića, Vedrana Buergermeistera, Valentine Bunić, Helene Cuculić, Irene Fitz, Sanje Grgić, Dubravke Ilijanić, Maje Jokić, Marije Karapandže, Ines Lojne Funtak, Šime Lugarova, Anite Mamuze, Gorana Matijašeca, Ane Mrazek, Branimira Pavlića, Damira Pavlovića, Zrinke Ratković, Maje Sokolean, Željka Šiftera, Izidora Tačkovića, Damira Tiljaka, Sandre Tomljenović, Darije Tripalo, Gadafa Zulbeari i Marijane Žvan. Radi se vrlo raznolikom izboru fotografija i po temi i po izričaju, što izložbu čini dinamičnom i zanimljivom.

Izložba je otvorena povodom Dana grada Zagreba. Njome se ujedno obilježava i 40. godišnjica smrti Toše Dabca čije ime nosi i nagrada koju već 35 godina dodjeljuje Fotoklub Zagreb.

Izložba je otvorena do 28.6.2010.

link: Web tranice knjižnice u Gajnicama