Najkolekcija 2010.

Fotoklub Zagreb objavljuje natječaj za sudjelovanje na klupskoj izložbi fotografija

NAJKOLEKCIJA 2010.

Uvjeti sudjelovanja:

Pravo sudjelovnja imaju samo članovi Fotokluba Zagreb.

1. Tema izložbe je slobodna.
Primiti će se fotografije svih vrsta, stilova i procesa
snimanja i obrade, uz uvjet, da nisu izlagane na dosadašnjim izložbama - Najkolekcija.

2. Autori mogu sudjelovati s najviše 2 (dvije) kolekcije s 3 (tri) crno-bijele ili kolor fotografije, minimalne veličine 20 x 30, a maximalne veličine 30x40 cm.

3. Na poleđini svake fotografije potrebno je napisati istovjetno kao u prijavnici:
- ime i prezime autora,
- redni broj kolekcije i fotografije,
- naziv fotografije,

4. Na priloženoj prijavnici potrebno je napisati tražene podatke i priložiti je uz fotografije.

5. Radovi koji ne odgovaraju navedenim uvjetima neće biti žirirani.

6. Fotografije za izložbu i nagrade odabrati će žiri, u sastavu; Ines Lojna Funtak, Slavka Pavić i Darija Tripalo. Tajnica izložbe Marijana Žvan.

7. Za najuspješnije kolekcije fotografija žiri će dodijeliti nagrade i pohvale:
- jednu prvu nagradu,
- dvije druge nagrade,
- tri treće nagrade
- do tri pohvale

8. Kalendar izložbe:
- prijem radova zaključno do: 12.10.2010.
- žiriranje zaključno do: 19.10.2010.
- otvorenje izložbe: 26.10.2010.

9. Fotografije dostaviti u Klub na adresu:
Ilica 29/III,10000 Zagreb,
radnim danom od 9 do 17 sati i utorkom od 19 do 21 sat.

10. Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

11. Izložba će biti otvorena u galeriji Fotokluba Zagreb 26. listopada 2010. u 19:30 sati.

Članovi žirija i tajnica izložbe mogu sudjelovati na izložbi izvan konkurencije s jednom kolekcijom fotografija.

Odluke žirija biti će objavljene na oglasnoj ploči u klubu i na internet stranici kluba.

Upravni odbor kluba

download datoteka:
prijavnica za natjecanje Najkolekcija 2010. (96 KB)