Natječaj Najfotografija 2010.

Fotoklub Zagreb objavljuje natječaj za sudjelovanje na klupskoj izložbi fotografija NAJFOTOGRAFIJA 2010.

Uvjeti sudjelovanja:

Pravo sudjelovnja imaju samo članovi Fotokluba Zagreb.

Fotografije dostaviti u Klub na adresu:
Ilica 29/III,10000 Zagreb,
radnim danom od 9 do 17 sati i utorkom od 19 do 21 sat.

1. Teme izložbe su:

a) slobodna
b) kućni ljubimci

2. Prihvaćaju se crno/bijele i fotografije u boji svih vrsta, stilova i procesa snimanja i obrade, uz uvjet da nisu izlagane na dosadašnjim izložbama "Najfotografija".

3. Svaki autor može sudjelovati s najviše tri fotografije po temi.

4. Prihvaćaju se fotografije veličine od 10x30 cm do 30x45 cm.

5. Na poleđini svake fotografije potrebno je napisati istovjetno kao u prijavnici:
- ime i prezime autora
- redni broj fotografije
- naziv fotografije

6. Uz fotografije potrebno je priložiti popunjenu i potpisanu prijavnicu.

7. Radovi koji ne odgovaraju navedenim uvjetima kao i fotografije potpisane sa prednje strane neće biti uzete u konkurenciju.

8. Fotografije za izložbu i nagrade odabrati će žiri u sastavu: Damir Tiljak, Vladko Lozić i Miroslav Arbutina.
Tajnica izložbe: Matija Pavić.

9. Žiri će za najuspješnije fotografije, za svaku temu, dodijeliti sljedeće nagrade i pohvale:
jednu prvu, dvije druge, tri treće i do šest pohvala.

Kalendar izložbe:
- prijem radova do: 14. 12. 2010.
- žiriranje do: 15. 12. 2010.
- otvorenje izložbe: 21. 12. 2010.

10. Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

11. Izložba će biti otvorena u galeriji Fotokluba Zagreb 21. prosinca 2010. u 19:00 sati.

Članovi žirija i tajnica izložbe mogu sudjelovati na izložbi izvan konkurencije s maksimalno dvije fotografije po temi.

Odluke žirija biti će objavljene na oglasnoj ploči u klubu i na internet stranici kluba.

Upravni odbor kluba

download datoteka: