Prezentacija PEN fotoaparata

Poštovani
u utorak, 18.10.2011. u 19:30 sati u Fotoklubu Zagreb biti će održano predavanje na temu Olympus PEN- aparata, očekujemo vaš dolazak!

U sljedeća dva tjedna održat će se prezentacija PEN fotoaparata u Dubrovniku, Splitu i Zagrebu
Biti će predstavljeni modeli E-P3, E-PL3 i E-PM1 s pripadajućom opremom. Od novosti moći će se isprobati i nedavno predstavljeni M.Zuiko Digital 12mm 1:2.0 objektiv izuzetne svjetlosne jakosti savršen za uličnu fotografiju i M.Zuiko Digital 45mm 1:1.8 portretni objektiv pristupačne cijene.

Jedna od brojnih specifičnosti PEN fotoaparata je i kompatibilnost sa gotovo svim analognim objektivima uz odgovarajući adapter. Na raspolaganju će biti adapteri za OM, Nikon F, M42 i Yashica navoj pa ako imate neki od navedenih objektiva svakako ga ponesite i isprobajte na PEN modelima.

Uz PEN fotoaparate i opremu moći ćete isprobati širok raspon Zuiko Digital objektiva s Olympusovim top modelom E-5 kao i kompaktni fotoaparat namijenjen najzahtjevnijima, model XZ-1.

Dođite i isprobajte novu kategoriju proizvoda koja je izazvala pravu revoluciju na fotografskom tržištu.